hakkımızda

TMDMEDYA

Yapmış olduğumuz her işe büyük bir proje gözüyle bakıyoruz. Çünkü biliyoruz ki inşa ettiğimiz her web sitesinin sınırsız potansiyeli var. Her işimizde sizlerin hayallerinize dokunuyoruz. Her başarıyı kendimizinmiş gibi sahipleniyor ve sizlerle gurur duyuyoruz. Sahip olduğumuz sektörel birikimimizi sizlerle paylaşmak adına şirketimizi kurduk ve hizmetinize sunduk.

Dijital pazarlamayı fırsatlar denizi olarak görüyoruz.

Digital pazarlama; dünyanın yarısından fazlasının, Türkiye’de ise %75+ oranında internet, akıllı telefon ve sosyal medya kullanım oranı olduğu düşünüldüğünde ne kadar büyük bir hedef kitleye hitap ettiğini ve ne kadar büyük ihtiyaç olduğunu göstermektedir.

Dijital pazarlama yapmak isteyenler için, yeni bir marka oluşturma sürecinde veya mevcut markanızın hem itibar yönetimi hem de bilinirliğini artırarak bu sayede mevcuttaki müşterilerinize veya yeni müşteriler bularak satışlarınıza katkı sağlamak için geliştireceğimiz stratejik plan ve önerilerimizle sizlere çözümler üretiyoruz.

Değerlerimiz

Size en iyiyi sunmak ve işinizi bir sonraki seviyeye çıkarmak en büyük hedefimizdir. Bu yolda teknoloji, modernizm ve dinamiklik ismimizi oluşturdu ve TMDMEDYA olduk.

Teknolojik

Teknoloji ile barışık bir oluşum olmak istedik. Böylelikle en son teknolojiden faydalanarak müşterilerimiz için harikalar oluşturmaya başladık.

Modern

Teknolojik yapı aynı zamanda modern ve zarif olmalı. Bu denenle her detay önem verdik ve modern tasarım ve teknolojik moduller kurmaya başladık.

Dinamik

Teknolojiyi modernleştirmek adına hızdan da vazgeçmedik. Dinamikliği de sistemimize yerleştirdik ve TMDMEDYA sizler için kuruldu.

En iyi yaptıklarımız

Kurumsal Kimlik Tasarımı

İçerik Oluşturma

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Pazarlama Eğitimi

Analitik Ölçümleme

Web Tasarım ve Yazılım

E-Posta Pazarlamacılığı

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu