Hİzmetlerİmİz

TMDMEDYA

Dijital pazarlamayı yönetilebilir ve kolay hale getiren mükemmel hizmetler sunuyoruz. Dijital pazarlamayı sizlerle yeniden oluşturuyoruz.

Web sitenize daha fazla trafik mi çekmek istiyorsunuz?

Bunu sizler için oluşturacağımız stratejiler ve stratejiler ışığında üreteceğimiz özel içeriklerle siz de sağlabilirsiniz.

Dijital pazarlamada bir çok mecra bulunmakla beraber başlıcaları olan; Google Adwords Reklam ve Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu (Seo Çalışması) Facebook ReklamıSosyal Medya Yönetimi ve E-Mail Marketing alanlarında gerek kullanıcı deneyimleri gerekse kodlama veya kreatif tasarımlarla gerekli olan tüm çözümleri en uygun şekilde sizlere sunuyoruz.

Size sadece bir web sitesi vermiyor bunu nasıl yöneteğinizide anlatıyoruz. 

Web Tasarım

İşinizi ve ürünlerinizi ülke çapında tanıtmak için ihtiyacınız olan web site tasarım ve yazılım ihtiyacınızda uzman kadromuzla yanınızdayız.

l

Tasarım

İşinizin yüzü olacak kurumsal kimlik tasarımınızdan müşterileriniz için hazırlayacağınız promosyonlara kadar tüm tasarım işlerinizi profesyonel ellere bırakın.

Dİjİtal Pazarlama

Dijital pazarlama araçları ile lokasyonunuzun sizi etkilemesine izin vermeden ülke çapında markanızı ve ürünlerinizi pazarlayarak potansiyel müşterilerinize merhaba deyin.

3D Tasarım ve Mİmarİ Görselleştirme

3D’nin sihirli dünyasını keşfetmeye hazırmısınız? Deneyimli ekibimizle siz de mimari projelenizi canlandırabilir ve muhteşem sunumlar hazırlarsınız.