Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

İlk Temas

İşletmenizi, benzersiz ürünlerinizi veya sunduğunuz hizmetlerinizi dört duvar arasına sıkışmadan uluslar arası düzeyde tanıtacağınız web mecrasında ilk temasın öneminin farkındayız.

TMDMEDYA ailesi olarak kurumsal yapınıza ve sektörünüze özellikle hedef kitlenize göre hazırlayacığımız web sitesi ile bir adım önde başlayın.

Kurumsal web tasarım

Günümüzün şirketleri için iki sihirli kelime vardır; Kurumsallaşmak ve Sürdürülebilirlik. Kurumsallaşmak tüm firmaların ilk idealleri arasındadır, Web site tasarımınız da bu konuda hedef kitlenize ve rakiplerinize karşı sizi yansıtan en önemli ve ilk iletişim aracıdır.

Kurumsal web site tasarımı ile itibar ve kazanç sağlayabilecekken, çok büyük ve kaliteli işler yapıyor olsanız bile kurumsal web site tasarımına sahip değilseniz tercih noktasında kalitenizi yansıtamazsanız tercih edilmezsiniz.

Çok meşhur ve hepimizin bildiği bir atasözü vardır; “Kılığın kıyafetiyle karşılanır, fikirlerinle uğurlanırsın.” işletmeler için ise “Görüşünüzle tercih edilir, ürün ve hizmetlerinizin kalitesiyle satış yaparsınız.”günümüzde ticaret de böyledir.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımdan mı ibaret?

Web sitesinde güzel bir arayüz, temiz bir tasarım tabi ki önemlidir. Ama web sitesinin temel taşı sadece tasarım değildir. Sitenizin akıcı çalışması ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunması açısından doğru şekilde kodlanmalıdır. Rahatlıkla ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sunabileceğiniz içerik yönetim sistemi olmalıdır.

TMDMEDYA ailesi olarak uzman ekibimizle ihtiyacınız olan ve rahat kullanabileceğiniz bir yönetim paneli olan kurumsal siteleri hazırlıyoruz. İhtiyaç duyan müşterilerimize yönetim panelinin eğitimini de veriyoruz. Akıcı bir kullanıcı deneyimi ve harika bir kurumsal siteye sahip olmak için en kısa sürede ofisimize bekliyoruz.

Peki ya web aramalarında nasıl görünür olacaksınız?

Web siteniz, arama motoru optimizasyonu yani SEO olmadan web aramalarında görünmez. Kaliteli içerik, tasarım ve yönetim panelinizin yanı sıra içeriğinizi SEO uyumlu yapmalısınız. Başka bir değişle arama motorları web sitenizde tam olarak ne olduğunu anlamalı ki sorgularla eşleştirip kullanıcılara sunabilsin.

TMDMEDYA ailesi olarak web sitenizi SEO uyumlu kodluyoruz ayrıca içeriklerinizi de buna göre oluşturuyoruz. Sizlere de gelecekteki içeriklerinizi bu yapıya göre hazırlama eğitimini veriyoruz.